Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Enel Med: wkrótce otwarcie nowej placówki w Tarnowie Podgórnym

Pod koniec sierpnia 2017 roku zostanie otwarta nowa placówka Enel-Med. Przychodnia powstała w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem, zlokalizowana jest w budynku Tarnowskich Term, na I piętrze. 

Więcej »

Lux Med partnerem 18. PKO Poznań Maratonu

Lux Med został partnerem 18. PKO Poznań Maratonu, który wystartuje 15 października 2017 roku. Podczas wydarzenia biegacze będą mogli skorzystać z bezpłatnej opieki fizjoterapeutycznej, w specjalnie przygotowanej strefie masażu Grupy Lux Med. 

Więcej »

GNS: w Świeciu rusza oddział nefrologiczny

W Nowym Szpitalu w Świeciu rozpoczyna działalność pododdział nefrologiczny. Placówka chce rozszerzyć możliwości leczenia pacjentów z chorobami nerek. Pierwszych pacjentów oddział zacznie przyjmować pod koniec sierpnia 2017 roku.

Więcej »

Wrocław: Vratislavia Medica inwestuje w szkolenie kadry

Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II z Wrocławia rozpoczął współpracę z International Academy of Manual Medicine. Celem współpracy jest organizacja szkoleń z  zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń powięziowych wg Fascial Distortion Model wg Typaldosa (FDM). 

Więcej »

Telemedycyna Polska: przychody w lipcu 2017 wyższe o 25 procent

Grupa Kapitałowa Telemedycyna Polska zanotowała skonsolidowane przychody ze sprzedaży w lipcu 2017 roku w wysokości 567,9 tys. zł,  co oznacza wzrost o 25,1 procenta w porównaniu do lipca 2016 roku.

Więcej »

Nowe usługi w Szpitalu Orthos

Szpital Wielospecjalistyczny Orthos z Komorowic koło Wrocławia otworzył punkt przegipsowań, w którym można zmienić tradycyjny opatrunek gipsowy na innowacyjny smartgips. Świadczenie jest komercyjne.

Więcej »

Medicover wdroży telemedyczny program pilotażowy

Medicover nawiązał współpracę z  firmą Nestmedic, w jej ramach przeprowadzi program pilotażowy dotyczący usługi telemedycznej bazującej na systemie Pregnabit. Pilotaż to pierwszy etap działań. Po jego pomyślnym zakończeniu celem współpracy będzie wdrożenie mobilnego systemu teleKTG Pregnabit w placówkach Medicover.

Więcej »

Gdynia: evi-MED inwestuje w wyposażenie

Poliklinika evi-MED, działająca w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej wyposażyła poradnię ginekologiczną w sprzęt do kolposkopii. Natomiast w placówce Evi-MED przy ulicy  Bp. Dominika od niedawna oferowana jest nowa usługi wideolaryngoskopii.

Więcej »

Warszawa: nowe testy w ofercie CM Damiana

Centrum Medyczna Damiana od 1 sierpnia 2017 roku wzbogaciło ofertę badań prenatalnych o nieinwazyjny przesiewowy test Panorama. Tekst można wykonać we wszystkich filiach Centrum, oprócz Centrum Zdrowej Skóry.

Więcej »

Stalowa Wola: Aura Medic otworzy pracownię diagnostyczną

Spółka Aura Medic otworzy w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli pracownię rezonansu magnetycznego. Otwarcie planowane jest na wrzesień 2017.

Więcej »