Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Enel-Med kupi trzy spółki medyczne

Zarząd Centrum Medycznego Enel-Med S.A. poinformował o uzgodnieniu 23 czerwca 2017 roku istotnych warunków potencjalnej inwestycji polegającej na nabyciu przez Enel-Med oraz spółkę zależną Enel Invest sp. z o.o. praw udziałowych w trzech spółkach medycznych.

Więcej »

Piaseczno: Centrum Zdrowia rozwija stomatologię

Centrum Zdrowia z Piaseczna rozszerzyło zakres oferowanych usług w zakresie stomatologii. W przychodni przy ulicy Młynarskiej działalność rozpoczął chirurg stomatologiczny, a w przychodni w Konstancinie - stomatolog zajmujący się dziećmi.

Więcej »

Telemedycyna Polska: wzrost przychodów w maju 2017

Telemedycyna Polska S.A. poinformowała o osiągnięciu w maju 2017 roku skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w wysokości 438,9 tys. zł, co oznacza wzrost o 6,6 procenta w porównaniu do maja 2016 roku.

Więcej »

Aldemed: promocja na zabiegi okulistyczne

Centrum Medyczne Aldemed z Zielonej Góry wprowadziło nową, niższą cenę na iniekcje doszklistkowe, które są wykonywane w AMD - zwyrodnieniu plamki żółtej. Koszt zabiegu to 1300 zł (iniekcja lekiem Eylea).

Więcej »

Centrum Zdrowia Tuchów w Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących

Centrum Zdrowia Tuchów przystąpiło do Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących. Centrum zyskuje preferencje przy studiach i uzupełnianiu wykształcenia, możliwość przygotowania specjalnych szkoleń pod potrzeby szpitala oraz  prezentowania oferty spółki podczas Dni Kariery Collegium Medicum  Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Więcej »

Carolina Medical Center: nowy zabieg Spine Jack® System

Warszawski szpital ortopedyczny Carolina Medical Center wprowadził do swojej oferty nowy zabieg. Spine Jack® System to małoinwazyjny, przezskórny system do stabilizacji (anatomicznej repozycji) kręgosłupa w osteoporotycznych i urazowych złamaniach kompresyjnych kręgosłupa oraz w nowotworach.

Więcej »

EMC: nowe metody leczenia endometriozy w Piasecznie

Szpital św. Anny w Piasecznie, należący do Grupy EMC, wprowadził nowoczesne metody leczenia i diagnozowania endometriozy. Endometrioza to schorzenie, które dotyczy około miliona kobiet w Polsce. 

Więcej »

Medicover: nowy dyrektor i członek zarządu

Od czerwca 2017 roku dr hab. n. med. Bożena Walewska-Zielecka została powołana do zarządu Medicover Sp. z o.o. oraz objęła stanowisko Dyrektora ds. Medycznych Medicover. Odpowiadać będzie między innymi za jakość medyczną, medycynę pracy, standardy profilaktyki oraz system zarządzania jakością i ryzykiem.

Więcej »

Swissmed rozwija usługi komercyjne

W związku z wprowadzaną reformą systemu ochrony zdrowia zarząd Swissmed podjął działania w kierunku rozwoju prywatnych usług medycznych, w tym konsultacji specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz nowatorskich metod chirurgicznych. W styczniu 2017 Swissmed wprowadził nową usługę leczenia prostaty tzw. „zielonym laserem”. 

Więcej »

Bydgoszcz: CM Stadmedica współpracuje z siecią Diagnostyka

Centrum Medyczne Stadmedica z Bydgoszczy w maju 2017 rozpoczęło współpracę z siecią laboratoriów Diagnostyka. Wcześniej placówka współpracowała z siecią Vitalabo z Grupy Alab.

Więcej »