Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Nowy Sącz: nowa placówka Intercard

19 października 2017 roku rozpoczyna działalność nowa placówka Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Nowym Sączu. Placówka powstała w nowym trzypiętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Kilińskiego. Koszt inwestycji wyniósł 20  mln zł.

Więcej »

Gdynia: nowy specjalista w Poliklinice evi-MED

Poliklinika evi-MED, działająca w Gdyni przy ulicy Bp. Dominika 16-22, od października 2017 roku rozszerzyła zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie hematologii. Konsultacje są komercyjne.

Więcej »

Białystok: kontrakt z NFZ dla FCMed

Familijne Centrum Medyczne z Białegostoku od października 2017 roku posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w zakresie rehabilitacji. Kontrakt dotyczy lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej. Jego wartość wynosi 116 200 zł (do 31 grudnia 2017).

Więcej »

Gdynia: rabat na usługi w CM Medica

Centrum Medyczne Medica z Gdyni wprowadziło 10-procentowy rabat na wszystkie swoje usługi, oferowane w soboty. Rabat dotyczy konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostyki obrazowej. 

Więcej »

Katowice: nowa poradnia w CM Signum

Centrum Medyczne Singum z Katowic otworzyło nową poradnię dla dzieci zdrowych. Poradnia zajmuje pomieszczenia zlokalizowane w przy ulicy Bażantów 6B, w łączniku budynku Cube Centrum Handlowego Bażantowo. Jest to w pobliżu głównego wejścia do nowej siedziby Centrum, która mieści się przy ulicy Bażantów 6C.

Więcej »

Nowe świadczenia w Centrum Medycznym Bimed

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje kolejnego specjalisty – chirurga dziecięcego, a dostępne badania diagnostyczne – o wykonanie badania pantomograficznego.

Więcej »

Wrocław: nowa placówka Centrum Medycznego Ginemedica

Centrum Medyczne Ginemedica z Wrocławia otworzyło nową placówkę, zlokalizowaną przy ulicy Podwale 83, w budynku OVO. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. 

Więcej »

Polski Kompas 2017 dla PZU Zdrowie

PZU Zdrowie zostało laureatem prestiżowej nagrody Polski Kompas 2017. Jest to wyróżnienie dla osób i instytucji, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju krajowej gospodarki w ostatnich latach. Nagrody wręczono podczas inauguracji trzeciego wydania „Polskiego Kompasu. Rocznika instytucji finansowych i spółek akcyjnych” przygotowywanego przez redakcję Gazety Bankowej. 

Więcej »

Gdynia: niższy kontakt z NFZ dla CM Dąbrowa-Dąbrówka

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka z Gdyni od października 2017 roku wykonuje zabiegi w trybie jednego dnia wyłącznie w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Placówka poinformowała także o zmniejszeniu wartości umowy z NFZ na te świadczenia. 

Więcej »

Nowa przychodnia POZ w Krynce

Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec otworzyło nową przychodnię zdrowia w miejscowości Krynka, w gminie Łuków, w północno-zachodniej części województwa lubelskiego. Placówka rozpoczęła działalność 1 października 2017 roku.

Więcej »