Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Enel-Med otrzymał nagrodą e-commerce Polska awards 2017

Centrum Medyczne Enel-Med zostało laureatem konkursu zorganizowanego przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej w kategorii e-medycyny jako najbardziej cyfrowe centrum medyczne.

Więcej »

CenterMed Kielce: współpraca z klubami sportowymi

CenterMed Kielce podpisał umowy z Dziecięcą Akademią Piłkarską DAP, AZS Politechniką Świętokrzyska oraz Świętokrzyską Siatkówkę S.A. Umowy dotyczą wykonywania badań w zakresie medycyny sportowej, badań profilaktycznych i zabezpieczania turniejów sportowych. 

Więcej »

GNS: Nowy Szpital w Olkuszu ma nowy ambulans

Nowy Szpital w Olkuszu otrzymał nowoczesny ambulans dla zespołów ratownictwa medycznego. Środki na zakup karetki przekazał wojewoda małopolski na wniosek Starostwa Powiatowego w Olkuszu. 

Więcej »

Kartuzy: rehabilitacja w CM Kaszuby

Centrum Medyczne Kaszuby z Kartuz rozszerzyło zakres oferowanych usług o zabiegi w zakresie fizjoterapii. Świadczenia są komercyjne, ale placówka deklaruje, że będzie się starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Katowice: szpital GeoMedical rozwija działalność

Szpital GeoMedical z Katowic, który został otwarty we wrześniu 2017 roku, rozwija działalność. Od początku grudnia 2017 działa tutaj punkt pobrań. Placówka działa codziennie od 8.00 do 17.00.

Więcej »

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Koszalinie

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyło pod koniec listopada 2017 roku nowy punkt pobrań zlokalizowany w Koszalinie. Punkt mieści się przy ulicy Modrzejewskiej 48. Czynny jest codziennie od 7.30 do 11.00.

Więcej »

Warszawa: nowe świadczenia w Centrum Medycznym Arka

Centrum Medyczne Arka z Warszawy otworzyło nową poradnię ortoptyczno – pleoptyczną, która oferuje  diagnostykę i leczenie zeza i zaburzeń widzenia obuocznego. Poradnia powstała w związku za potrzebowaniem na takie usługi. 

Więcej »

Wrocław: konsultacje farmaceutyczne w Przychodni Vita

Vita Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów z Wrocławia otworzyła aptekę, która oprócz sprzedaży leków oferuje także konsultacje farmaceutyczne oraz konsultacje zielarskie.

Więcej »

Gdańsk: badanie USG z kontrastem w CM Diagnoson

Centrum Medyczne Diagnoson z Gdańska jako pierwsze w Polsce wprowadziło do swojej oferty badania USG z kontrastem dożylnym Sonovue. Dotychczas podobne badania były wykonywane w pojedynczych ośrodkach akademickich w ramach programów klinicznych. 

Więcej »

Wrocław: punkt pobrań Dialab w większej lokalizacji

Punkt pobrań sieci Dialab, działający dotychczas we Wrocławiu przy ulicy Rajskiej, w przychodni Mama i ja, został przeniesionych do placówki przy ulicy Kamiennogórskiej 10. Punkt mieści się obecnie w Centrum Medycznym Zdrowia Kobieta.

Więcej »