Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Chorzów: płatność w ratach w Novia Med

2017-11-12

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa wprowadziło możliwość płacenia w ratach za świadczenia medyczne oferowane w gabinetach stomatologicznych przychodni. W tym celu placówka nawiązała współpracę z operatorem systemu Medi Rady.

Novia Med oferuje leczenie stomatologiczne w  placówce w Chorzowie przy ulicy Paderewskiego 34 oraz w gabinecie działającym w Katowicach przy ulicy Modrzewiowej 7. Placówka posiadała kontrakt z NFZ na świadczenia ogólnostomatologiczne od stycznia do sierpnia 2017 roku, w wysokości 102 600 zł.

W Chorzowie Novia Med oferuje także podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne (między innymi w zakresie diabetologii, dietetyki, endokrynologii, hepatologii, urologii, psychologii czy psychiatrii), rehabilitację, diagnostykę oraz medycynę pracy.

Świadczenia oferowane przez Novia Med są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Wartość kontraktu placówki wynosi ponad 1,2 mln zł i dotyczy rehabilitacji oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Novia Med współpracuje z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi medycznej pracowników, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Novia sp. z o.o., właściciel placówki,  należy do grupy kapitałowej Era sp. z o.o. , jednej z największych na Śląsku firm oferujących usługi utrzymania czystości i ochrony.

 

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »