Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Chorzów: płatność w ratach w Novia Med

2017-11-12

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa wprowadziło możliwość płacenia w ratach za świadczenia medyczne oferowane w gabinetach stomatologicznych przychodni. W tym celu placówka nawiązała współpracę z operatorem systemu Medi Rady.

Novia Med oferuje leczenie stomatologiczne w  placówce w Chorzowie przy ulicy Paderewskiego 34 oraz w gabinecie działającym w Katowicach przy ulicy Modrzewiowej 7. Placówka posiadała kontrakt z NFZ na świadczenia ogólnostomatologiczne od stycznia do sierpnia 2017 roku, w wysokości 102 600 zł.

W Chorzowie Novia Med oferuje także podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne (między innymi w zakresie diabetologii, dietetyki, endokrynologii, hepatologii, urologii, psychologii czy psychiatrii), rehabilitację, diagnostykę oraz medycynę pracy.

Świadczenia oferowane przez Novia Med są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Wartość kontraktu placówki wynosi ponad 1,2 mln zł i dotyczy rehabilitacji oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Novia Med współpracuje z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi medycznej pracowników, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Novia sp. z o.o., właściciel placówki,  należy do grupy kapitałowej Era sp. z o.o. , jednej z największych na Śląsku firm oferujących usługi utrzymania czystości i ochrony.

 

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »