Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Pracodawcy Medycyny Prywatnej organizatorem warsztatu podczas zjazdu PTDL

Forum Medycyny Laboratoryjnej, działające w ramach organizacji Pracodawców Medycyny Prywatnej, będzie organizatorem warsztatu, który odbędzie się podczas zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, 5 września 2017 roku.

Więcej »

MEDI-system: warsztaty dla opiekunów domowych

Spółka MEDI-system, prowadząca sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjnych, organizuje w ośrodku Konstancja w Bielawie, koło Konstancina, bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych osób niesamodzielnych. 

Więcej »

EMC: warsztaty dla lekarzy w Piasecznie

18 i 19 maja 2017 roku w Szpitalu św. Anny w Piasecznie, należącym do Grupy EMC, odbyły się piąte warsztaty urologiczne w ramach organizowanej cyklicznie Szkoły RIRS. Urolodzy Marek Zawadzki i Przemysław Zugaj szkolili lekarzy z Siedlec, Chęcin i Kozienic oraz Grodziska Mazowieckiego.

Więcej »

MEDI-system: bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych

W 2017 roku MEDI-system zorganizuje w swoich domach opieki dla seniorów 16 bezpłatnych warsztatów dla opiekunów domowych. Takie spotkania organizowane w roku 2016 cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją, a uczestnicy przekazali na ich temat wiele pozytywnych opinii. 

Więcej »

Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w Centrum Terapii Dialog

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego już kolejny raz NZOZ Centrum Terapii Dialog zorganizował bezpłatne warsztaty i wykłady dla mieszkańców Warszawy. 

Więcej »

Pracodawcy RP zapraszają na seminarium w sprawie systemu IOWISZ

Pracodawcy RP zapraszają na seminarium poświęcone Instrumentowi Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia (IOWISZ). Seminarium odbędzie się  24 października w godzinach od 12.00 do 16.00 w siedzibie Pracodawców RP przy ulicy Berneńskiej 8.

Więcej »

Diagnostyka organizuje szkolenia dla lekarzy

Ogólnopolska Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka organizuje tej jesieni cykl regionalnych konferencji szkoleniowych,  na które zaprasza lekarzy, diagnostów laboratoryjnych oraz menedżerów służby zdrowia z obszaru Pomorza Zachodniego, Trójmiasta, Wielkopolski oraz Mazowsza. 

Więcej »

MEDI-system organizuje bezpłatne warsztaty dla opiekunów

MEDI-system zaprasza opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych na kolejne bezpłatne warsztaty, które odbędą się 8 października 2016 roku (w sobotę) w ośrodku MEDI-system Mazovia, oraz 15 października 2016 roku (również w sobotę) w ośrodku MEDI-system Marianna.

Więcej »

Centrum Terapii Dialog: bezpłatne wykłady i warsztaty

8 i 9 października 2016 roku w ramach organizowanych przez Centrum Terapii Dialog z Warszawy obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, kilkunastu specjalistów psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów wygłosi wykłady i poprowadzi praktyczne warsztaty.

Więcej »

Centrum Medyczne Mavit organizuje seminarium dla lekarzy

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lekarzy, którzy są zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu nowoczesnej okulistyki, zaprasza na seminarium pod nazwą „Skoordynowana opieka nad pacjentem ze zdiagnozowaną zaćmą. Nowoczesne rozwiązania w okulistyce”.

 

Więcej »

Komentarz

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »

Nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń przez podmioty publiczne

Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med

Z Konstytucji RP wynika, że nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń medycznych przez podmioty publiczne, zarówno samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, jak również przekształcone w jednoosobowe spółki skarbu państwa. 

Więcej »

Eksperyment na żywym organizmie rusza 1 października 2017 roku

Andrzej Mądrala, Wiceprezydent Pracodawców RP

Sejm RP, przy sprzeciwie całej opozycji, zdecydował o przyjęciu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, która wprowadza tzw. sieć szpitali w Polsce. To kolejny przykład przyjmowania ustaw bez głębszej refleksji nad jej skutkami . 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »