Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Lublin: CM Sanitas rozszerza ofertę dla kobiet w ciąży

2017-11-12

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina rozwija usługi medyczne dla kobiet w ciąży. Pacjentkom poradni ginekologicznej oferowane są bezpłatne świadczenia w zakresie stomatologii.

Pacjentki w ciąży mogą wykonać w placówce darmowy przegląd jamy ustnej, mogą także skorzystać z leczenia kanałowego całego uzębienia w ramach NFZ oraz oczyścić bezpłatnie zęby z kamienia (tzw. skaling) dwukrotnie w ciągu roku.

Poradnia ginekologiczna Centrum Sanitas została odnowiona i zapewnia pacjentkom komfort i spokojną atmosferę.

Przychodnia Sanitas w Lublinie mieści się przy ulicy Hempla. Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, rehabilitację oraz medycynę pracy. W placówce wykonywane są także zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia.

Sanitas prowadzi też filię w Świdniku, która  oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy i konsultacje specjalistyczne. Sanitas oferuje także usługi w zakresie hospicjum domowego dla dorosłych.

Świadczenia oferowane przez Sanitas są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość ponad 9 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii jednego dnia (dermatologia i wenerologia, otolaryngologia, okulistyka, gastroenterologia, urologia, chirurgia dziecięca, ginekologia, chirurgia ogólna oraz ortopedia i traumatologia narządu ruchu), leczenia stomatologicznego, profilaktycznych programów zdrowotnych, rehabilitacji leczniczej, opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »