Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Lublin: CM Sanitas rozszerza ofertę dla kobiet w ciąży

2017-11-12

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina rozwija usługi medyczne dla kobiet w ciąży. Pacjentkom poradni ginekologicznej oferowane są bezpłatne świadczenia w zakresie stomatologii.

Pacjentki w ciąży mogą wykonać w placówce darmowy przegląd jamy ustnej, mogą także skorzystać z leczenia kanałowego całego uzębienia w ramach NFZ oraz oczyścić bezpłatnie zęby z kamienia (tzw. skaling) dwukrotnie w ciągu roku.

Poradnia ginekologiczna Centrum Sanitas została odnowiona i zapewnia pacjentkom komfort i spokojną atmosferę.

Przychodnia Sanitas w Lublinie mieści się przy ulicy Hempla. Oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, usługi stomatologiczne, rehabilitację oraz medycynę pracy. W placówce wykonywane są także zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia.

Sanitas prowadzi też filię w Świdniku, która  oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny pracy i konsultacje specjalistyczne. Sanitas oferuje także usługi w zakresie hospicjum domowego dla dorosłych.

Świadczenia oferowane przez Sanitas są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z Funduszem na rok 2017 ma wartość ponad 9 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii jednego dnia (dermatologia i wenerologia, otolaryngologia, okulistyka, gastroenterologia, urologia, chirurgia dziecięca, ginekologia, chirurgia ogólna oraz ortopedia i traumatologia narządu ruchu), leczenia stomatologicznego, profilaktycznych programów zdrowotnych, rehabilitacji leczniczej, opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »