Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Nowa usługa dla pacjentów Medicover

2017-08-12

Medicover stworzył unikalną specjalizację: trenera zdrowia. Usługa dostępna jest w Centrach Medicover w Warszawie: CM Inflancka, CM Puławska oraz CM Klimczaka. Konsultacja trenera zdrowia, wraz z analizą składu ciała, kosztuje 100 zł.

W ramach opieki medycznej pacjenci Medicover mogą skorzystać z jednej konsultacji trenera zdrowia nieodpłatnie.

Usługa została opracowana z myślą o osobach, które chcą skutecznie i zdrowo stracić zbędne kilogramy, poprawić sylwetkę czy pozbyć się bólu pleców,

Trenerami zdrowia są osoby, które posiadają wykształcenie z zakresu dietetyki lub fizjoterapii. Konsultacja trenera zdrowia jest poradą medyczną, co gwarantuje jej najwyższy poziom.

Trener zdrowia przeprowadza wywiad dotyczący stylu życia, określający poziom sprawności i dotychczasową aktywność fizyczną, sposób odżywiania się i największe błędy żywieniowe oraz ewentualne przeciwwskazania medyczne, dokonuje także analizy składu ciała oraz pomiaru tętna spoczynkowego, ustala cele i określa preferencje co do sposobów ich realizowania.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.

 

Komentarz

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »

Nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń przez podmioty publiczne

Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med

Z Konstytucji RP wynika, że nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń medycznych przez podmioty publiczne, zarówno samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, jak również przekształcone w jednoosobowe spółki skarbu państwa. 

Więcej »

Eksperyment na żywym organizmie rusza 1 października 2017 roku

Andrzej Mądrala, Wiceprezydent Pracodawców RP

Sejm RP, przy sprzeciwie całej opozycji, zdecydował o przyjęciu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, która wprowadza tzw. sieć szpitali w Polsce. To kolejny przykład przyjmowania ustaw bez głębszej refleksji nad jej skutkami . 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »