Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Enel Med: wkrótce otwarcie nowej placówki w Tarnowie Podgórnym

Pod koniec sierpnia 2017 roku zostanie otwarta nowa placówka Enel-Med. Przychodnia powstała w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem, zlokalizowana jest w budynku Tarnowskich Term, na I piętrze. 

Więcej »

Lux Med partnerem 18. PKO Poznań Maratonu

Lux Med został partnerem 18. PKO Poznań Maratonu, który wystartuje 15 października 2017 roku. Podczas wydarzenia biegacze będą mogli skorzystać z bezpłatnej opieki fizjoterapeutycznej, w specjalnie przygotowanej strefie masażu Grupy Lux Med. 

Więcej »

GNS: w Świeciu rusza oddział nefrologiczny

W Nowym Szpitalu w Świeciu rozpoczyna działalność pododdział nefrologiczny. Placówka chce rozszerzyć możliwości leczenia pacjentów z chorobami nerek. Pierwszych pacjentów oddział zacznie przyjmować pod koniec sierpnia 2017 roku.

Więcej »

Wrocław: Vratislavia Medica inwestuje w szkolenie kadry

Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II z Wrocławia rozpoczął współpracę z International Academy of Manual Medicine. Celem współpracy jest organizacja szkoleń z  zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń powięziowych wg Fascial Distortion Model wg Typaldosa (FDM). 

Więcej »

Nowe usługi w Szpitalu Orthos

Szpital Wielospecjalistyczny Orthos z Komorowic koło Wrocławia otworzył punkt przegipsowań, w którym można zmienić tradycyjny opatrunek gipsowy na innowacyjny smartgips. Świadczenie jest komercyjne.

Więcej »

Gdynia: evi-MED inwestuje w wyposażenie

Poliklinika evi-MED, działająca w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej wyposażyła poradnię ginekologiczną w sprzęt do kolposkopii. Natomiast w placówce Evi-MED przy ulicy  Bp. Dominika od niedawna oferowana jest nowa usługi wideolaryngoskopii.

Więcej »

Warszawa: nowe testy w ofercie CM Damiana

Centrum Medyczna Damiana od 1 sierpnia 2017 roku wzbogaciło ofertę badań prenatalnych o nieinwazyjny przesiewowy test Panorama. Tekst można wykonać we wszystkich filiach Centrum, oprócz Centrum Zdrowej Skóry.

Więcej »

Stalowa Wola: Aura Medic otworzy pracownię diagnostyczną

Spółka Aura Medic otworzy w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli pracownię rezonansu magnetycznego. Otwarcie planowane jest na wrzesień 2017.

Więcej »

Vitalabo: nowe placówki w województwie zachodniopomorskim

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyły nowe punkty pobrań zlokalizowane w Czaplinku i w Sławnie, w województwie zachodniopomorskim. Punkty działają przy placówkach medycznych.

Więcej »

Warszawa: zamknięcie punktu pobrań Synlab

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Synlab poinformowała o zamknięciu punktu pobrań, który działał w Warszawie przy ulicy Ossowskiego 9. Wkrótce w dzielnicy Targówek ma zostać otwarta nowa placówka w innym miejscu.

Więcej »

Komentarz

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »

Nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń przez podmioty publiczne

Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med

Z Konstytucji RP wynika, że nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń medycznych przez podmioty publiczne, zarówno samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, jak również przekształcone w jednoosobowe spółki skarbu państwa. 

Więcej »

Eksperyment na żywym organizmie rusza 1 października 2017 roku

Andrzej Mądrala, Wiceprezydent Pracodawców RP

Sejm RP, przy sprzeciwie całej opozycji, zdecydował o przyjęciu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, która wprowadza tzw. sieć szpitali w Polsce. To kolejny przykład przyjmowania ustaw bez głębszej refleksji nad jej skutkami . 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »