Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

CenterMed Kielce: współpraca z klubami sportowymi

CenterMed Kielce podpisał umowy z Dziecięcą Akademią Piłkarską DAP, AZS Politechniką Świętokrzyska oraz Świętokrzyską Siatkówkę S.A. Umowy dotyczą wykonywania badań w zakresie medycyny sportowej, badań profilaktycznych i zabezpieczania turniejów sportowych. 

Więcej »

GNS: Nowy Szpital w Olkuszu ma nowy ambulans

Nowy Szpital w Olkuszu otrzymał nowoczesny ambulans dla zespołów ratownictwa medycznego. Środki na zakup karetki przekazał wojewoda małopolski na wniosek Starostwa Powiatowego w Olkuszu. 

Więcej »

Kartuzy: rehabilitacja w CM Kaszuby

Centrum Medyczne Kaszuby z Kartuz rozszerzyło zakres oferowanych usług o zabiegi w zakresie fizjoterapii. Świadczenia są komercyjne, ale placówka deklaruje, że będzie się starać o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Katowice: szpital GeoMedical rozwija działalność

Szpital GeoMedical z Katowic, który został otwarty we wrześniu 2017 roku, rozwija działalność. Od początku grudnia 2017 działa tutaj punkt pobrań. Placówka działa codziennie od 8.00 do 17.00.

Więcej »

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Koszalinie

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyło pod koniec listopada 2017 roku nowy punkt pobrań zlokalizowany w Koszalinie. Punkt mieści się przy ulicy Modrzejewskiej 48. Czynny jest codziennie od 7.30 do 11.00.

Więcej »

Warszawa: nowe świadczenia w Centrum Medycznym Arka

Centrum Medyczne Arka z Warszawy otworzyło nową poradnię ortoptyczno – pleoptyczną, która oferuje  diagnostykę i leczenie zeza i zaburzeń widzenia obuocznego. Poradnia powstała w związku za potrzebowaniem na takie usługi. 

Więcej »

Wrocław: konsultacje farmaceutyczne w Przychodni Vita

Vita Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów z Wrocławia otworzyła aptekę, która oprócz sprzedaży leków oferuje także konsultacje farmaceutyczne oraz konsultacje zielarskie.

Więcej »

Gdańsk: badanie USG z kontrastem w CM Diagnoson

Centrum Medyczne Diagnoson z Gdańska jako pierwsze w Polsce wprowadziło do swojej oferty badania USG z kontrastem dożylnym Sonovue. Dotychczas podobne badania były wykonywane w pojedynczych ośrodkach akademickich w ramach programów klinicznych. 

Więcej »

Wrocław: punkt pobrań Dialab w większej lokalizacji

Punkt pobrań sieci Dialab, działający dotychczas we Wrocławiu przy ulicy Rajskiej, w przychodni Mama i ja, został przeniesionych do placówki przy ulicy Kamiennogórskiej 10. Punkt mieści się obecnie w Centrum Medycznym Zdrowia Kobieta.

Więcej »

Toruń: nowoczesna metoda korekcji wady wzroku w Szpitalu Matopat

Szpital Matopat z Torunia wprowadził do swojej oferty nowoczesne zabiegi laserowej korekcji wady wzroku minimalnie inwazyjną, bezpłatkową techniką SMILE. Zabiegi są komercyjne.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »