Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szczecin: nowe świadczenia w Centrum Twoja Przychodnia

2017-11-12

Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie neurologii. Konsultacje są komercyjne. Placówka działa przy ulicy Janickiego 33. Specjalizuje się w opiece ginekologicznej, położniczej oraz uroginekologicznej.

Placówka zapewnia pełen zakres świadczeń ginekologicznych, w skład którego wchodzi prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne, kolposkopia, cytologia, KTG, szczepienie przeciwko HPV, diagnostyka obrazowa USG oraz diagnostyka prenatalna.

Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne prowadzi także placówkę w Nowej Soli przy ulicy Głowackiego 8d.

Twoja Przychodnia działa od 2009 roku i ciągle rozwija obszary terapeutyczne ochrony zdrowia. Początki działalności placówek to głównie opieka ginekologiczno-położnicza ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia kobiet z problemami nietrzymania moczu. W związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem na kompleksowe usługi medyczne rozszerzono zakres usług o alergologię, dermatologię, diabetologią, endokrynologię, gastroenterologię, hematologię, kardiologię, okulistykę, pulmonologię, reumatologię i urologię.

Pod koniec 2016 roku Centrum kupiło budynek dawnej przychodni przy ulicy Słowackiego, należącej do ZOZ Zdroje. W budynku powstanie nowa placówka, która będzie oferowała konsultacje specjalistyczne. Zakończenie inwestycji jest planowane na przełom lat 2017 i 2018.

Placówkę prowadzi lekarz Jakub Koteras poprzez jednoosobową działalność gospodarczą Uromed.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »