Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szczecin: nowe świadczenia w Centrum Twoja Przychodnia

2017-11-12

Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie neurologii. Konsultacje są komercyjne. Placówka działa przy ulicy Janickiego 33. Specjalizuje się w opiece ginekologicznej, położniczej oraz uroginekologicznej.

Placówka zapewnia pełen zakres świadczeń ginekologicznych, w skład którego wchodzi prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne, kolposkopia, cytologia, KTG, szczepienie przeciwko HPV, diagnostyka obrazowa USG oraz diagnostyka prenatalna.

Twoja Przychodnia - Centrum Medyczne prowadzi także placówkę w Nowej Soli przy ulicy Głowackiego 8d.

Twoja Przychodnia działa od 2009 roku i ciągle rozwija obszary terapeutyczne ochrony zdrowia. Początki działalności placówek to głównie opieka ginekologiczno-położnicza ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia kobiet z problemami nietrzymania moczu. W związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem na kompleksowe usługi medyczne rozszerzono zakres usług o alergologię, dermatologię, diabetologią, endokrynologię, gastroenterologię, hematologię, kardiologię, okulistykę, pulmonologię, reumatologię i urologię.

Pod koniec 2016 roku Centrum kupiło budynek dawnej przychodni przy ulicy Słowackiego, należącej do ZOZ Zdroje. W budynku powstanie nowa placówka, która będzie oferowała konsultacje specjalistyczne. Zakończenie inwestycji jest planowane na przełom lat 2017 i 2018.

Placówkę prowadzi lekarz Jakub Koteras poprzez jednoosobową działalność gospodarczą Uromed.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »