Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Warszawa: Enel-Med otwiera nowy oddział

2017-09-12

14 września 2017 roku Centrum Medyczne Enel-Med otwiera nowy oddział, zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Placówka będzie oferować konsultacje specjalistyczne oraz rehabilitację i leczenie stomatologiczne.

W nowej przychodni została wydzielone specjalna strefa rehabilitacji oraz pediatrii. W placówce skorzystać można z konsultacji lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych.

W strefie rehabilitacji świadczone będą usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Nowa placówka posiada także specjalnie wydzielony oddział stomatologii ze specjalizacją - stomatologii dziecięcej. Na miejscu można wykonać badanie RTG pojedynczych zębów oraz pantomogram. Natomiast w punkcie pobrań zrealizować można kompleksowe badania laboratoryjne oraz genetyczne.

Oddział znajduje się na poziomie 2 Galerii Północnej. Można się do niego dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w sobotę od 7:00-15:00.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »