Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Warszawa: pakiety badań w CM MediCenter

2017-11-13

Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiety badań laboratoryjnych. Pakiety umożliwiają skorzystanie z badań w niższych cenach. Rabaty wynoszą do 21 procent.

Placówka oferuje pakiety ukierunkowane na badania określonych schorzeń, między innymi pakiet dotyczący chorób nerek, wątroby, tarczycy, trzustki, pakiet reumatyczny, pakiet kardiologiczny czy pakiet dotyczący kości i szkieletu.

Cena pakietów wynoszą od 48 zł (pakiet reumatyczny) do 93 zł (pakiet wątroba).

Centrum Medyczne MediCenter istnieje od 2001 roku. Od 2008 roku mieści się przy ulicy Wołoskiej 88. Zatrudnia lekarzy w 21 specjalizacjach, między innymi w zakresie dermatologii estetycznej, diabetologii, endokrynologii, reumatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, ginekologii, urologii i psychiatrii. W placówce funkcjonuje centrum diagnostyki USG, poradnia leczenia uzależnień oraz poradnia dietetyczna.

MediCenter oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia ma wartość ponad 1,8 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Placówka oferuje także podstawową opiekę zdrowotną.

Właścicielem Centrum Medycznego MediCenter jest spółka z o.o., której prezesem jest Jankiel Tencer.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »