Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Warszawa: pakiety badań w CM MediCenter

2017-11-13

Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiety badań laboratoryjnych. Pakiety umożliwiają skorzystanie z badań w niższych cenach. Rabaty wynoszą do 21 procent.

Placówka oferuje pakiety ukierunkowane na badania określonych schorzeń, między innymi pakiet dotyczący chorób nerek, wątroby, tarczycy, trzustki, pakiet reumatyczny, pakiet kardiologiczny czy pakiet dotyczący kości i szkieletu.

Cena pakietów wynoszą od 48 zł (pakiet reumatyczny) do 93 zł (pakiet wątroba).

Centrum Medyczne MediCenter istnieje od 2001 roku. Od 2008 roku mieści się przy ulicy Wołoskiej 88. Zatrudnia lekarzy w 21 specjalizacjach, między innymi w zakresie dermatologii estetycznej, diabetologii, endokrynologii, reumatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, ginekologii, urologii i psychiatrii. W placówce funkcjonuje centrum diagnostyki USG, poradnia leczenia uzależnień oraz poradnia dietetyczna.

MediCenter oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia ma wartość ponad 1,8 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Placówka oferuje także podstawową opiekę zdrowotną.

Właścicielem Centrum Medycznego MediCenter jest spółka z o.o., której prezesem jest Jankiel Tencer.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »