Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wrocław: Dialab partnerem „Dni Seniora”

2017-09-12

Firma Dialab, prowadząca placówki diagnostyki laboratoryjnej na Dolnym Śląsku, jest partnerem wrocławskich „Dni Seniora”. W ramach akcji będzie oferować badania diagnostyczne dla seniorów w niższej cenie.

Wrocławskie Dni Seniora będą trwały trwają od 15 września do 13 października 2017 roku. Jest to inicjatywa stanowiąca okazję do pokazania potencjału społecznego osób starszych oraz ich ważnej roli w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Laboratorium Dialab przyłącza się do „Dni Seniora” organizując akcję profilaktyczną, skierowaną do osób posiadających Wrocławską Kartę Seniora. Będą one mogły, od 15 września do 13 października 2017 roku wykonać dwa pakiety badań w niższej cenie. Badania dotyczą poziomu glukozy, lipidogramu i homocysteiny (plus bezpłatna morfologia).

Dialab prowadzi we Wrocławiu laboratorium i punkt pobrań przy ulicy Życzliwej. Pozostałe punkty pobrań działają w tym mieście przy ulicach: Zwycięskiej, Wita Stwosza, Bacha i Rajskiej.

Laboratorium i punkt pobrań sieci działają także w Namysłowie, a punkty pobrań również w Smolcu oraz w Świdnicy.

Dialab oferuje usługi wyjazdowe (pobranie w domu pacjenta) a także usługi mobilne, za pomocą aplikacji Dialab, która umożliwia dostęp do wyników badań oraz do aktualnych informacji na temat firmy. Współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi.

Laboratoria Dialab działają od 2001 roku. Są prowadzone przez Dialab Diagnostyka Laboratoryjna NZOZ s.c. Partnerami spółki są Barbara Wrona i Marek Wrona.

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »